Kryptomeny - ľahko, pohodlne, rýchlo a bezpečne!
+420 777 439 677
CZ

Návody

ui.blog.navodyInfo

NÁVOD A NASTAVENIE ELECTRUM PEŇAŽENKY

Autor: FreeCoin.cz

Choďte na stránku https://electrum.org/ Potom kliknite na tlačidlo DOWNLOAD.

Tu uvidíte možnosti inštalácií pre rôzne druhy zariadení. Ak používate notebook alebo bežný stolný PC, vyberte možnosť Standalone Executable.

Po spustení tohto programu vyberte, či chcete vytvoriť úplne novú peňaženku, alebo, ak už peňaženku máte, zvoľte obnovenie vašej súčasnej peňaženky. My opíšeme vytvorenie úplne novej peňaženky. Zvoľte teda Create a new wallet. V ďalšom zobrazenom okne možnosť AUTO CONNECT.

V ďalších oknách zvoľte možnosti CREATE A NEW SEED V ďalšom kroku sa vám zobrazí okno s 13 náhodne vygenerovanými anglickými slovami. Tieto slová sú váš osobný kľúč – private key. Tieto slová je nutné bezpečne uschovať!! Odporúčame si ich zapísať aj na papier. Tieto slová slúžia na prípadné obnovenie vašej peňaženky a bez týchto slov už nikdy nebude možné peňaženku obnoviť!

V ďalšom kroku zvoľte možnosť STANDART WALLET (ak chcete, vytvorte si peňaženku s dvojfaktorovým overením – wallet with two-factor authentification).

HESLO K ÚČTU Potom, ako ste si zapísali svoj privátny kľúč na papier alebo ho uložili iným spôsobom, a potom, ako ste ho prepísali do okna, ktoré sa zobrazilo, si môžete vytvoriťvaše prihlasovacie údaje. Heslo je nutné si zapamätať. Ak ho zabudnete, požiadate o obnovenie svojej peňaženky pomocou privátneho kľúča.

Peňaženka Electrum je teraz pripravenána použitie. Použitie peňaženky ELECTRUM je veľmijednoduché. V poli histórie sa nachádza prehľad prijatých a odoslaných transakcií. V záložke VIEWS môžete vidieť svoje adresy. Malé upozornenie prevás – systém ELECTRUM vygeneruje okolo 30 adries a ich počet nie je možné navýšiť. BALANCE – tu vidíte stav svojho účtu. V sekcii TOOLS môžete meniť nastavenie peňaženky. Ako posielať a prijímať bitcoiny? Tlačidlo SEND slúži na odosielanie BTC – tu zvolíte do poľa Pay to adresu, na ktorú budete menu zasielať, a potom počet BTC. Na príjem BTC kliknite na tlačidlo RECEIVE, tuvám bude vygenerovaná adresa, na ktorúvám budú BTC zaslané.

Pripojte sa k našim spokojným zákazníkom Posledné realizované obchody
Vykup
0,9990 BTC 20.7.19
Predaj
0,5800 BTC 19.7.19
Predaj
0,4000 BTC 19.7.19
Predaj
0,3500 BCH 19.7.19
CHCEM TIEŽ INVESTOVAŤALEBO PREDAŤ

Zaujala vás naša ponuka a radi by ste investovali do kryptomien alebo už kryptomeny vlastníte a rozhodli ste sa ich predať a získať tak finančné prostriedky? Neváhajte nás kontaktovať na nižšie uvedených kontaktoch alebo využite formuláre vyššie.