Kryptomeny - ľahko, pohodlne, rýchlo a bezpečne!
+420 777 439 677
CZ
Odpovede na otázky, ktoré od vás dostávame…

FAQ odpovedi na často kladené otázky

Čo ponúkame? FreeCoin.sk je platforma pre nákup a predaj kryptomien (bitcoin a Litecoin). Minimálny limit transakcie je 100 € alebo ekvivalent kryptomien.
Registrácia a verifikácia používateľa Na registráciu na portál www.freecoin.cz je nutné vyplniť údaje v sekcii registrácia a po vytvorení účtu je nutné svoj novovytvorený účet verifikovať (overiť). Verifikáciu je možné vykonať po kliknutí na účet používateľa v sekcii ŠTATISTIKA POUŽÍVATEĽA.
Čo potrebujem na verifikáciu účtu? Na verifikáciu vášho účtu vyplníte tabuľku s osobnými údajmi (meno, priezvisko/názov spoločnosti, IČO, DIČ, e-mail, bydlisko, mesto, rodné číslo, telefón, číslo účtu), ďalej je nutné priložiť kópie (fotografie) OP a ďalšieho osobného dokladu (pas, VP...), zaslať fotografiu/kópiu hlavičky bankového účtu na meno, z ktorého budú prichádzať platby za objednávky alebo odchádzať platby za zaslané kryptomeny. Po vyplnení a schválení verifikácie budú limity zmien aktivované na 10 000 €/deň, na navýšenie limitov zmien nad 10 000 € je možné nás kontaktovať na e-maile info@freecoin.cz.
Ako prebieha transakcia? V našom formulári zadáte počet nakupovaných alebo predávaných kryptomien spolu s vaším číslom účtu či číslom peňaženky. Ihneď po zadaní objednávky do systému dostanete e-mail s potvrdením vašich údajov a inštrukciami o platbe. Po prijatí vašej platby ihneď odošleme sumu peňazí či meny dohodnutú pre danú transakciu. Zároveň dostanete e-mail o dokončení transakcie. Celý priebeh spracovávania transakcie môžete sledovať na našom webe pod číslom transakcie, ktoré patrí k vašej objednávke.
Aký máme kurz? Náš kurz je v reálnom čase vypočítavaný z aktuálnej hodnoty kryptomieny na svetovom trhu. V prípade zadania transakcie je kurz zmrazený a držaný v stanovenomčase. V prípade registrácie bude váš nákup ešte rýchlejší, pretože vaše údaje budú uložené pre ďalšie transakcie.
V akých bankách máme účty? V tejto chvíli máme účet v:
  • Banka Creditas
Ak nemáte účet ani v jednej z týchto bánk, vyberte vo formulári možnosť INÁ. Alebo môžete vložiť peniaze priamo v pokladnici vybranej banky.
Ako dlho trvá bankový prevod? Toto sú len odhady z našej skúsenosti, banka si vyhradzuje na prevod 2 pracovné dni.
  • Banka Creditas -> Banka Creditas - banka podpojure expresní prevod
  • Jiná -> Banka Creditas
Väčšina bánk už podporuje rýchle platby, takže v prípade odoslania peňazí dopoludnia sú peniaze okolo 16.00 hodiny na našom účte. V prípade odoslania peňazí popoludní budú peniaze na účte druhý pracovný deň.
Čo ak k nám peniaze prídu neskôr než za 2 hodiny? Vo väčšine prípadov sme schopní držať sľúbený kurz dlhšie ako 2 hodiny. Môže však dôjsť k situácii, keď cena rapídne stúpne/klesne. K týmto prípadom pristupujeme individuálne. Vždy sa snažíme nájsť riešenie, ktoré vám bude vyhovovať. Môžeme sa dohovoriť na novom kurze, prípadne na vrátení peňazí na váš účet.
Kde mám istotu, že mi za moje peniaze skutočne pošlete kryptomenu? Spoločnosť prevádzkujúca portál FreeCoin.sk sa riadi slovenským právnym poriadkom a spĺňa všetky jeho podmienky a nariadenia.
Za ako dlho po vybavení objednávky sabitcoiny/litecoiny objavia v mojej peňaženke? Vo chvíli, keď dostanete e-mail s potvrdením odoslania kryptomieny, je už transakcia odoslaná. Z princípu fungovania sietí kryptomien je nutné túto transakciu ešte overiť. Overenie prebieha automaticky v rámci siete a môže trvať od niekoľkých minút až po niekoľko desiatok minút. V e-maile dostanete aj identifikátor transakcie, podľa ktorého môžete sledovať priebeh overovania.
Ako rýchlo vybavujeme objednávky? Odosielanie kryptomeny alebo peňazí je realizované manuálne. Snažíme sa všetky objednávky odbavovať v najkratšom možnom čase, 24/7 je k dispozícii minimálne jeden z našich operátorov.
Pripojte sa k našim spokojným zákazníkom Posledné realizované obchody
Vykup
0,0900 BTC 18.10.21
Vykup
0,1044 BTC 18.10.21
Predaj
0,9758 ETH 18.10.21
Vykup
0,0023 BTC 17.10.21
CHCEM TIEŽ INVESTOVAŤALEBO PREDAŤ

Zaujala vás naša ponuka a radi by ste investovali do kryptomien alebo už kryptomeny vlastníte a rozhodli ste sa ich predať a získať tak finančné prostriedky? Neváhajte nás kontaktovať na nižšie uvedených kontaktoch alebo využite formuláre vyššie.