Kryptomeny - ľahko, pohodlne, rýchlo a bezpečne!
+420 777 439 677
CZ

REGISTRÁCIA POUŽÍVATEĽA

ui.blog.navodyInfo

Autor: FreeCoin.cz

Na registráciu na portál www.freecoin.cz je nutné vyplniť údaje v sekcii registrácie a po vytvorení účtu je nutné svoj novovytvorený účet verifikovať (overiť). Po kliknutí na pole REGISTRÁCIA v pravom hornom rohu stránky sa otvorí tabuľka. Tabuľka obsahuje 6 údajov nutných na registráciu.

registarce

Do poľa používateľské meno vyberte meno/prezývku, ktorú budete používať na našom webe. Ďalším krokom je vyplnenie vášho mena a priezviska. Potom vyplňte váš e-mail, z ktorého bude prebiehať komunikácia s naším webom. Nakoniec vyberte heslo a potom ho ešte raz pre kontrolu potvrďte. Nakoniec zaškrtnite pole, kde súhlasíte s našimi obchodnými podmienkami.

registarce formulář

Po registrácii bude treba účet aktivovať pomocou e-mailu. Do vašej e-mailovej schránky bude doručený e-mail s odkazom, vďaka ktorému svoj účet aktivujete (niektoré e-mailové služby doručia e-mail s overením ako SPAM, preto skontrolujte aj zložku SPAM, aktivačný e-mail je možné odoslať znova).

Po registrácii vášho účtu je nutné účet verifikovať–overiť. Ak ste si u nás založili nový účet, po prihlásení sa vám automaticky zobrazia pokyny k verifikácii ihneď po registrácii/prihlásení. .

ověření

Pokiaľ u nás účet máte už dlhšie, verifikáciu vykonáte po prihlásení na našich stránkach po kliknutí na svoj účet a následnom kliknutí na pole ZMENIŤ DÁTA POUŽÍVATEĽA v sekcii ŠTATISTIKA POUŽÍVATEĽA.

ověření formulář

Na verifikáciu vášho účtu vyplňte tabuľku s osobnými údajmi (meno, priezvisko/názov spoločnosti, IČO, e-mail, bydlisko, mesto, rodné číslo, telefónne číslo, číslo účtu).

Ďalej je nutné priložiť kópie (fotografie) OP a ďalšieho osobného dokladu (pas, VP...). Potom nahrať fotografiu/kópiu hlavičky bankového účtu na meno, z ktorého budú prichádzať platby za objednávky alebo odchádzať platby za zaslané kryptomeny.

nahrávaní souborů

Po vyplnení a schválení verifikácie budú limity zmien aktivované na 250 000 Kč/deň;na navýšenie limitov zmien nad 250 000Kč/deň je možné nás kontaktovať na e-maile: info@freecoin.sk .

Pripojte sa k našim spokojným zákazníkom Posledné realizované obchody
Vykup
1,0000 ETH 18.9.20
Vykup
0,0670 BTC 18.9.20
Vykup
0,0184 BTC 17.9.20
Predaj
0,0099 BTC 16.9.20
CHCEM TIEŽ INVESTOVAŤALEBO PREDAŤ

Zaujala vás naša ponuka a radi by ste investovali do kryptomien alebo už kryptomeny vlastníte a rozhodli ste sa ich predať a získať tak finančné prostriedky? Neváhajte nás kontaktovať na nižšie uvedených kontaktoch alebo využite formuláre vyššie.