Kryptomeny - ľahko, pohodlne, rýchlo a bezpečne!
+420 777 439 677
CZ

ZALOŽENIE BLOCKCHAIN PEŇAŽENKY

ui.blog.navodyInfo

Autor: FreeCoin.cz

Založenie peňaženky na serveri www.blockchain.info vám zaberie pár minút. Na založenie novej peňaženky kliknite v hornom menu na pole GET A FREE WALLET.

Potom vyplňte svoj e-mail a vyberte si heslo, ktoré zadajte dvakrát. Potom potvrďte zaškrtnutím, že súhlasíte s podmienkami. Kliknite na tlačidlo CONTINUE.

Po kliknutí na CONTINUE sa zobrazí tabuľka, kde kliknete na pole GET STARTED. Pre bezpečnosť bude vygenerovaný tzv. seed – čo je 12 slov, ktoré budete potrebovať na obnovenie vašej peňaženky. Tieto slová si starostlivo uschovajte, bez nich nebude možné vašu peňaženku obnoviť!! Budete vyzvaný, aby ste vyplnili a vypísali niektoré slová, ktorých poradie bude určené. Teraz sa pozrite do vášho e-mailu. Prišiel vám e-mail, ktorým overíte svoj e-mail kliknutím na pole YES, THIS IS MY EMAIL. Pod týmto poľom vám bolo vygenerované relatívne dlhé ID vašej peňaženky. Toto ID si starostlivo uschovajte.

Teraz už je vaša peňaženka vytvorená. Je vo vašom záujme vykonať niektoré z nastavení kvôli bezpečnosti. Všetky nastavenia vykonáte v sekcii SETTINGS na ľavom boku stránky. V poli General vidíte ID svojej peňaženky a napríklad párovací kód na aplikáciu na iOS alebo Android. V poli Preferences si nastavte, čo je podľa vás najlepšie a čo najviac potrebujete: -e-mail – ten je nutné mať vyplnený aj overený -telefónne číslo – je nutné na dvojfaktorové overovanie, je nutné vykonať overenie čísla - jazyk - mena -Bitcoin unit –jednotky, v ktorých sa bude zobrazovať -BitcoinLinksHandling– laicky povedané: týmto zapnete platobný link BTC, z ktorého bude možné vykonávať platby z tejto peňaženky -Auto Logout– týmto zapnete automatické odhlásenie po niekoľkých minútach

Potom môžete zväčšiť a zvýšiť bezpečnosť v poli SECURITY - WalletRecoveryPhrase– táto položka už bola nastavená pri vytváraní účtu - WalletPassword– táto položka už bola nastavená pri vytváraní účtu -Passwordhint– je pomôcka pre heslo SecondWalletPassword– druhé heslo pre platby, 2-step Verification– viacnásobná autorizácia, tú je možné vykonať napríklad pomocou GoogleAuthenticatora Remember 2-step Verification– vypnutím tejto voľby budete musieť vždy použiť autorizáciu

ODOSIELANIE A PRIJÍMANIE BTC Na prijímanie kryptomien použite názov peňaženky, ktorý získate po prihlásení v sekcii RECEIVE. Na odosielanie kliknite na pole SEND a vyplňte pole: TO –doakej peňaženky BTC zasielate, BTC – počet BTC alebo ekvivalent v mene Description– poznámka

Potom kliknite na tlačidlo NEXT, zobrazí sa vám, komu a koľko odosielate a aj veľkosť poplatkov, ktoré bude treba zaplatiť za túto transakciu. Transakciu môžete upraviť v poli ADVANCED SEND, kde je možné upraviť veľkosť poplatku, zobrazí sa však varovanie, že ak poplatok znížite, vaša transakcia nemusí byť ihneď potvrdená.

BLOCKCHAIN peňaženka môže slúžiť aj na prijímanie LiteCoinu, preto vždy vyberte, či chcete prijať BTC, alebo LTC, adresy sa líšia!!

Pripojte sa k našim spokojným zákazníkom Posledné realizované obchody
Vykup
1,0000 ETH 18.9.20
Vykup
0,0670 BTC 18.9.20
Vykup
0,0184 BTC 17.9.20
Predaj
0,0099 BTC 16.9.20
CHCEM TIEŽ INVESTOVAŤALEBO PREDAŤ

Zaujala vás naša ponuka a radi by ste investovali do kryptomien alebo už kryptomeny vlastníte a rozhodli ste sa ich predať a získať tak finančné prostriedky? Neváhajte nás kontaktovať na nižšie uvedených kontaktoch alebo využite formuláre vyššie.