Kryptomeny - ľahko, pohodlne, rýchlo a bezpečne!
+420 777 439 677
CZ

Prehľad noviniek o kryptomenách 26.3. – 1.4. 2019

Články zo sveta kryptomen.

Autor: FreeCoin.cz

Bitcoin stále rastie, ale volume klesá

Na tradičných kryptomenových burzách sa dnes (1.4.2019) zobchodovali Bitcoiny za viac než 230 miliónov dolárov. 230 miliónov je relatívne málo. Volume sa väčšinou drží pri 300 000 000 hranici. Avšak dnes tento deficit doháňajú regulované Bitcoin Futures kontrakty na najväčšej burze derivátov na svete – CME. Volume na CME v posledných mesiacoch stabilne rastie a dnes dosiahlo neuveriteľných 111 miliónov dolárov.

Real-time štatistiky: bitcointradevolume.com

Cena Bitcoinu sa počas posledného týždňa držala v blízkosti hladiny 4000 $. Za posledných sedem dní táto kryptomena spravila zisk ~5% a na súčasných hodnotách ukazuje veľkú silu. V priebehu nasledujúceho týždňa je potrebné sledovať hlavne rezistenciu v intervale 4200 - 4500 $.

Zdroj: Trading11.com

Binance Coin kraľuje midcap kryptomenám

Spoločnosť Binance v roku 2019 strieľa jednu bombu za druhou. V poslednej dobe sa tiež špekuluje o plánovanom spustení obchodovania na páku. Práve túto funkciu totiž obchodníci na Binance veľmi potrebujú. Hlavne v týchto tichých časoch s minimálnou volatilitou.

BNB token od začiatku roka narástol o neuveriteľných 260 % z necelých 5 $ na začiatku roka 2019 až po súčasných 17,9 $. Ak to takto bude pokračovať ďalej, BNB ako prvý veľký coin po nepríjemnom roku 2018 dosiahne svoje All-Time-High! V súčasnosti sa podľa rebríčku na stránke KMcap nachádza na siedmom mieste a s kapitalizáciou presahujúcou $ 2,5 miliardy šliape na päty Bitcoin Cashu!

Zdroj: kryptomagazin.sk

Weiss Ratings - TOP 3 kryptomeny Q1 2019

Ratingová agentúra Weiss vydala opäť svoje hodnotenie kryptomien. Tentoraz sa zamerala na to, ktoré kryptomeny majú najväčšiu šancu uspieť v tomto roku. A najdôležitejším kritériom bolo, ako si jednotlivé kryptomeny poradili s masovou adopciou a prispôsobili svoje technológie aktuálnym výzvam.

Rebríček dominoval token XRP. Na druhom mieste sa umiestnilo EOS a to tretie obsadil Bitcoin. Tieto tri kryptomeny dostali známku A. Ethereum na štvrtom mieste obdržalo A-. Cardano, Steem, NEO, Zcash, Litecoin a Stellar obdržali B-éčko.

Zdroj: Kryptomagazin.sk

Hack Burzy Bithumb - prsty v tom mali interní pracovníci!

Juhokórejská burza Bithumb nedávno zaznamenala ďalší hack, počas ktorého zmizli tri milióny EOS a dvadsať miliónov XRP tokenov v celkovej hodnote cca osemnásť miliónov dolárov. Táto správa prišla ako prekvapenie, pretože Bithumb bol hacknutý relatívne nedávno – iba pred pol rokom.

Vyšetrovanie tohto bezpečnostného incidentu odhalilo, že systém prelomili pracovníci burzy. Za povšimnutie tiež stojí fakt, že zmizli iba firemné kryptomeny. Zlodeji sa k peniazom zákazníkov nedostali.

Zdroj: Kryptomagazin.sk

[VIDEO] Peniaze vs. mena – Ako funguje náš finančný systém? (EN)

Peniaze – používame ich každý deň. Desiatky hodín týždenne trávime ich získavaním a závisí na nich naša obživa. Peniaze sú v dnešnom svete ultimátna forma moci, nosič hodnoty… Tak, ako to bolo v minulosti.

Súčasná ekonomika funguje vďaka dlhu a platíme takzvanými fiat menami, ktoré majú hodnotu len preto, lebo to povedala vláda. Pri pohľade do histórie si môžeme všimnúť, že jednotlivé civilizácie niečo podobné skúšali a nikdy to nedopadlo dobre.

V tomto videu sa tvrdí, že v najbližšej dekáde padne svetová monetárna ekonomika a ľudia sa vrátia späť ku zlatu a striebru (pozn. redaktora – možno tiež čiastočne prejdú k Bitcoinu?). Zaujímavé video, ktoré sa rozhodne oplatí pozrieť. Avšak berte ho s rezervou.

https://www.youtube.com/watch?v=DyV0OfU3-FU

Pripojte sa k našim spokojným zákazníkom Posledné realizované obchody
Predaj
4,6225 BTC 10.7.20
Predaj
0,0231 BTC 10.7.20
Predaj
0,0330 BTC 8.7.20
Predaj
0,0110 BTC 7.7.20
CHCEM TIEŽ INVESTOVAŤALEBO PREDAŤ

Zaujala vás naša ponuka a radi by ste investovali do kryptomien alebo už kryptomeny vlastníte a rozhodli ste sa ich predať a získať tak finančné prostriedky? Neváhajte nás kontaktovať na nižšie uvedených kontaktoch alebo využite formuláre vyššie.